TELLI TAKSO
EE RU DE EN FI
EE RU DE EN FI

Uudised

1, 2

19.06.2024

Valige Bongo Takso igasuguste sõitude jaoks

Ilm lubab tulla veidi vihmane, kuid me ei lase end kurbusele alistuda! Sellise suvise ilmaga tuleb kindlasti kõik ette planeerida: nii hästi töötada, kui ka magada ja jalutada. Me oleme valmis viima teid ärikohtumisele, et te ei peaks muretsema parkimise pärast, tooma teid maale, et keset nädalat loodust nautida, või viima teid kauaoodatud puhkusele lennujaama, sadamasse või raudteejaama, või võib-olla mere äärde, et jalutada promenaadil ja nautida mereõhku, loodust. Võite minna perega loomaaeda, sõita järvele… Ilm ei ole meile takistuseks!

Kuid meil on parem idee: koguneda kogu perega ja minna lemmikvanaema, ema või sõprade juurde ning jagada teepausi koos. Kui meeldiv on mõnikord valmistada oma lemmikaroomat teed ja seda koos lähedastega nautida! Kõlab suurepäraselt, kas pole? Helistage kohe numbril 15157 või 6615157 ja ärge unustage midagi maitsvat tee kõrvale võtta. Ja võtke kaasa ka oma lemmikloomad – meil on hea meel tervitada kogu teie peret! Viime teid kõikjale ühe ja ausama tariifi alusel.

Kuigi juuni ei rõõmusta meid sooja ilmaga, on meie autodes alati soe ja hubane.

Bongo Takso soovib kõigile suurepärast tuju ja on alati teie teenistuses!

Bongo Takso


 

22.05.2024

Mai – oodatud puhkuse aeg!

Ilm on peaaegu suvine ja me kõik tahaksime, et see oleks nagu koolis – kolm kuud puhkust. Kui unistate looduses sõpradega puhata või vajate perega lennujaama või raudteejaama sõitu, oleme valmis teid teenindama. Bongo Takso muudab teie puhkuse muretuks. Meie transporditeenus tagab alati mugavuse.

«Sooviksin lihtsalt lõõgastuda ja puhata!» Mõistame teid, seega ka teeme probleemi lahendamise lihtsamaks: kuidas koostada marsruuti, kuidas õigesti aega arvutada, kuhu auto kuskile jätta ja mis kõige tähtsam,- mitte jääda hiljaks! Olenemata sellest, kuhu te lähete,muudab Bongo Takso teie reisi mugavamaks ja nauditavamaks, võimaldades teil täiel rinnal nautida oma seiklust.

Ja et naastes ei peaks muretsema selle pärast, kes teid vastu võtab, pakume eelnevalt kokkulepitud transfeeri teenust e-posti teel aadressil info@bongo.ee või telefoninumbritel 6615157, 15157. Teid ootab autojuht isikupärase sildiga, aitab pagasiga ning te saate juba lõõgastuda mugavas autos.

Kavatsete reisida teise linna või isegi teise riiki? Reisige meiega ilma liigsete mureteta! Bongo Takso autod viivad teid kõigi mugavustega vajalikku kohta. Ja tagasitulek puhkuselt olgu mugav! Töötame 24/7, et meie klientidel igal pool aega oleks ja reisidega rahule jääks!

Soovime teile edukat puhkust!

takso Bongo


 

11.03.2024

Meiega sõit on turvaline

Alustame uut nädalat positiivselt! Soovime siiralt olla alati lähedal neile, kes armastavad, austavad, hindavad ja toetavad. Ärge unustage naeratada ja öelda võimalikult palju head sõna oma ümber. Ja meie Bongo Takso meeskond on alati valmis jagama suurepärast meeleolu ja energiat terveks päevaks. Seega, kui Sinu plaanides on reisid ka kõige lähedasematele, siis helista meile: 6615157 ja 15157.

Valides oma sõitudeks Bongo Takso autod, ei pea te kulutama aega parkimise otsimisele või ühistranspordi ootamisele. Kõik sõidukid on õigeaegselt hooldatud ja väga heas tehnilises seisukorras. Valige parim endale ja oma perele, valige Bongo Takso! Ja teie ohutus on kindlates kätes. Igal meie autol on liikluskindlustus ning inimeste ja pagasi kommertsveo luba.

Tahame teile meelde tuletada, et meie juures on alati aus ja ühtne tariif! Olenemata ilmast, liiklusest või kalendripäevast:
• alustustasu on 2,55€;
• kilomeetri hind on 0,55€;
• oteaeg on 0,15€ minutis;
• linnast välja kilomeetri hind on 0,75€;
• minimaalne sõidu tasu on 4,55€.

Olgu õnn teiega, ja tuju olgu lihtsalt suurepärane. Hoidke end ja oma lähedasi. Usaldage Bongo Takso teie lapse kooliteekond. Meie juhid on professionaalid, seega Bongo Takso sõidud on alati seotud mugavuse ja ohutusega!

Häid reise meiega!

Usaldage Bongo Takso teie lapse kooliteekond


 

29.02.2024

Kas soovite ettetellimusega tellida taksot?

Bongo Takso pakub teile väga mugavat teenust — takso ettetellimine. Aeg on raha ja me hindame teie aega. Bongo Taksos saab ettetellida kindlaks kuupäevaks ja kellaajaks. Luba endal kauem magada — telli õhtul Bongo Takso ja jõua õigel ajal tööle. Meie ilus auto saabub kokkulepitud ajal. Кasuta Bongo Takso ajutise tellimise teenust ja naudi rahulikult hommikust kohvi.

Viis põhjust valida vaid Bongo Takso:
1. Alati ühtne tariif — hinnas ei ole üllatusi.
2. Me oleme lemmikloomasõbralikud.
3. Võimalus tellida takso kindlal päeval ja kellaajal.
4. Mugavateks sõitudeks lastega on meil olemas turvatoolid ja lastetoolid.
5. Iga auto juures on võimalus maksta kaardiga.

Bongo Takso ajaline tellimus pakub teile mugavust ja paindlikkust. Olenemata teie ajakavast, saame teid vajalikul ajal ja kohas, valmis tegema teie sõidu mugavaks ja muretuks. Saate säästa aega ja usaldada meie usaldusväärseid juhte, et kiiresti ja muretult jõuda kuhu iganes. Meie auto viib teid viivitamata igasse kohta! Lihtsalt tehke eelnevalt «ettetellimine» dispetšerilt telefoni teel: 15157, +3726615157 või +37253441111.

Olgu teie päevad kerged ja meeleolu suurepärane!
Alati teie Bongo Takso

Bongo Takso ajaline tellimus


 

22.02.2024

Me oleme kõik lähemal kevadele!

Õhus on juba tunda kevadet ja me kõik ootame seda kannatamatult. Tellige kiiresti takso Bongo, saabume iga ilmaga, viime teid soojalt igasse punkti. Meie meeskond koosneb ju kogenud autojuhtidest. Kevadine õhk, suurepärane meeleolu ja mugavad sõidud Bongo Takso 15157 või 6615157.

Helistage meile ja me muudame teie päeva soojemaks! Naudi mugavust ja hubasust meie autodes, ilma aega raiskamata pikkade ootamiste peale. Teie Bongo Takso on alati lähedal, et teha teie päev veelgi võluvamaks.

Teame täpselt, mis Bongo takson klientidele meeldib:
• auto saadavus ja kohaletoimetamine viivitamata,
• sõbralik professionalne autojuht,
• puhtus autos,
• ühtne tariif sõiduks,
• maksmine mugavatel viisidel: sularaha või kaart.

Meil on kõige ausam tariif, mis ei sõltu ilmast, liiklusest ega kalendripäevast. Usalda oma sõite meile ja naudi iga päev mugavust. Oleme siin, et muuta teie päev soojaks ja hubaseks, nagu sõprade kallistused!

Bongo takso klientidele meeldib


 

14.02.2024

Valige ohutus, valige Bongo Takso

Kas plaanite reisi väikese lapsega? Paljud pered ühe või isegi kahe lapsega pöörduvad sageli meie poole palvega sõiduks lennujaama või raudteejaama ning meil on hea meel pakkuda sellist teenust. Meie väikeste reisijate turvalisus ja mugavus on meie peamine mure. Peaaegu kõik meie autojuhid on ise lapsevanemad, seega teavad nad hästi, et ohutus on meie peamine prioriteet ning vastutus beebide transportimisel muutub veelgi suuremaks.

Bongo Takso on varustatud lastekärude ja turvatoolidega laste erinevas vanuses ohututeks sõitudeks. Öelge lihtsalt dispetšerile telefoni teel, et reis toimub lapsega. Ei mingeid lisatasusid. Me hoolime teie ja teie laste turvalisusest! Telli Parim Takso teenus, hea hinnaga.

Kui te pole veel meiega, siis on parem uskuda ja proovida: 15157 või 6615157. Viime teid hoolikalt ja turvaliselt õigel ajal õigesse kohta. Usaldusväärne sõit tagab teile rahu ja mugavuse igas ilmatingimuses. Teeme iga reisi võimalikult mugavaks!

Valige Bongo Takso


 

07.02.2024

Uus mugav tariif Bongo Takso’lt

Kallid sõbrad, pange tähele! Meil on teile suurepärane uudis! Oleme käivitanud uue mugava hinnakirja: ainult 2,55 eurot alustustasumise eest, 0,55 eurot iga kilomeetri ja 0,15 eurot ooteaja minuti eest. Minimaalne hind on 4,55 eurot, linnast välja sõites 0,75€/km.

Pole lisa koefitsenti olenemata kella ajast! Bongo TAKSO-l on 24/7 ühtne hind. Ärge muretsege takso kõrgema nõudluse tõttu võimaliku hinnatõusu pärast, lihtsalt nautige koos meiega võluvat talve. Kutsu Bongo Takso, ja me viime teid igal marsuudil ja ühtlase hinnaga, olenemata ilmast ja liiklusoludest.

Igas autos on võimalik maksta deebet kaardiga, krediit kaardiga, sula rahas, Apple pay, Google pay, Smart pay, läbi Bongo rakendus. Jäta meelde meie numbrid 15157 või 6615157 kui Bongo Takso, et alati ühenduses olla! Ärge oodake, kuni nõudlus rakenduses väheneb, helistage kohe!

Teie usaldusväärne sõber — Bongo Takso

Bongo TAKSO-l on 24/7 ühtne hind


 

31.01.2024

Õigel ajal – õiges kohas

Kaasaegne äri peaks olema mobiilne ja kõikjal esimene. Säästke Bongo abil oma aega ja raha! Kui otsite töösõitudeks usaldusväärset, kiiret ja turvalist taksoteenust, võtke meiega ühendust. «Bongo Takso Business» – on kõrge teenindustase ja tõhusus. Igal meie autol on liikluskindlustus ning inimeste ja pagasi kommertsveo luba.

Usaldage meid ja naudige igat hetke teel. Teie mugavus on meie mure. Auto «Bongo Takso» antakse Teie teenistusse õigeaegselt esindus- või firmareisiks, personali mobiilsuse suurendamiseks, meeskonnatööks ja väljasõitudeks, Teie ettevõtte töötajate töökohale või koju toimetamiseks.

Bongo Takso mugavad sedaanid ja mahukad mahtuniversaalid on tellimiseks saadaval. Alati saate ise oma marsruuti muuta, öeldes lihtsalt juhile, kuhu sõita. Töötame 24/7, et meie klientidel igal pool aega oleks ja reisidega rahule jääks. Teie eesmärgid ja plaanid täituvad nagu võlukepiga puudutatult. Firmatakso firmalt «Bongo Takso» — teie usaldusväärne sõber!

Tänu individuaalsetele lojaalsusprogrammidele on meie äriklientidel võimalus saada meie teenustelt täeindavaid allahindlusi. Ettevõtte taksoteenuse osutamise soovi saate saata e-posti teel: info@bongo.ee või telefonil: 53 44 1111. Võtke meiega ühendust ja saage võimalikult kiiresti oma ettevõtele kõige soodsamad pakkumised.

Nautige oma reise koos Bongo Taksoga!

Bongo Takso — teie usaldusväärne sõber


 

23.01.2024

Meil on Teiega üks tee

Kui te sageli käite ärireisidel, teete palju ärireise või lihtsalt planeerite puhkust, usaldage Bongo Takso mugavaks kojusõiduks. Viime teid hoolikalt ja turvaliselt õigel ajal õigesse kohta. Ja ärge muretsege oma pagasi pärast, meie juhid aitavad teid!

Bongo Taksoga laheneb liikumise küsimus paari klõpsuga rakenduses või ühe kõnega dispetšerile: +372 555 999 52, +372 66 15157. Olenemata kellaajast on Bongo Takso alati teie teenistuses. Töötame 24/7, et meie klientidel igal pool aega oleks ja reisidega rahule jääks! Kirjutage lihtsalt meile e-posti aadressile bongotakso@gmail.com, märkige saabumise kuupäev, kellaaeg ja koht, ning meie juht tervitab teid, hoolitseb teie pagasi eest ja toimetab teid mugavalt sinna, kuhu soovite. Saadaval. Kvaliteetne.

Auto saab tellida teisele inimesele ja tasuda reisi eest. Seda saab teha järgmiselt:
1. Täpsustage dispetšerile isiku asukoht, s.t. kust seda võtta ja kuhu viia.
2. Valige oma reisile sobiv sõiduk ja makseviis. Kui valite lingitud pangakaardi, debiteeritakse selle maksumus reisi lõpus automaatselt.
3. Sisestage isiku nimi ja number. Dispetšer ütleb teile suhtluseks ooteaja ja juhi andmed.

Hoolitse enda või oma lähedaste eest, kes saabuvad autoga, lennukiga või laevaga! Tellige Bongo Takso transfeeri teenus. Kiire juurdesõit. Puhtus. Maksta saab kaardiga.

Parim valik – Teie Bongo Takso!

Takso 24/7


 

12.01.2024

Bongo Takso soovib Teile head nädalavahetust

Reede on käes… Reede – päev, kui tahaks, et õhtu saabuks võimalikult kiiresti. Kas mõtled juba, mida nädalavahetusel teha? Külmade ilmadega jaanuar jätkab meid talvise iluga rõõmustamist! Tuleks kiiresti kõik asjad lõpetada ja minna jalutama, nautima seda imelist lumist talve. Kutsu Bongo Takso numbril 15157 või 6615157 ja me sõidame sind hea meelega linna kõige kaunimatesse paikadesse.

Soovite õhtul minna linna? Kui plaanis on ilus kohting kohvikus või restoranis, liuväljal või linna tänavatel, helista Bongo Takso. Bongo Takso viib teid sinna, kuhu vaja, et saaksite muretult nädalavahetust nautida. Meil on kõik teie mugavuseks — alates hällidest ja laste turvatoolidest kuni teie kõrvaarstilise sõbra soojendava vastuvõtuni. Meie taksodes on alati soe, kuiv ja mugav. Teie mugavus on meie mure.

Tänane ilm on muinasjutuliselt kaunis! Riietume soojemalt, kutsuge Bongo Takso ja läheme jalutama. Bongo Takso viib sind kõikjale, ka linnast välja. Teeme teie talve mugavaks ja võluvaks. Helistage numbritel 15157 või 6615157, ja meil on hea meel teid soovitud kohta viia. Autojuhid toimetavad teid hoolikalt sihtkohta ja toovad teid ka tagasi. Töötame 24/7.

Soovime Teile Head nädalavahetust!

Meenutame, et Bongo Takso on sõbralik koduloomade suhtes, nii et ärge unustage oma lemmikloomi riietada ja ärge jätke neid koju!

Bongo Takso viib sind kõikjale


 

06.01.2024

Kiirelt, mugavalt ja ilma lisastressita

Loodame, et teie pühad möödusid lõbusalt, rõõmsalt ja melu täis. Uus aasta on käes, ilutulestikud on vaibunud ja on jälle aeg naasta tavaliste argipäevade juurde. Sel jaanuarikuisel külmunud päeval alustades hommikut unistame soojusest ja kodusest mugavusest. Ära raiska hommikul närve ja jõudu auto jääst ja lumest puhastamiseks. Et edukalt jätkata igapäevaste muredega, usaldage Bongo Takso. Me oleme juba virgad ja valmis teid uude päeva tervitama.

Bongo Takso viib Teid ja teie sugulasi ükskõik kuhu: õppima, tööle, restorani või kaubanduskeskustesse. Meie autojuhid viivad teid vajalikku kohta, aitavad pagasi või suuremate ostudega. Me toimetame teid mugavalt igasse sihtkohta, sinna, kus teid armastatakse ja oodatakse. Riideid soojalt selga ja soojendage üksteist kallistustega. Helista Bongo Taksosse ja naudi kiiret ja mugavat reisi!

Tellige takso telefoni teel või läbi rakenduse.

Ilusat päeva!

Ja me tahame veel kord meelde tuletada, et meie puhul kehtib alati ühtne tariif, nii et teie sõit ei ole külmast hoolimata kallim kui tavaliselt. Vali Bongo Takso, kus alati kehtib ühtne hind, sõltumata ilmast või kalendripäevast!

Usaldage Bongo Takso


 

1, 2