TELLI TAKSO
EE RU DE EN FI
EE RU DE EN FI

Uudised

1, 2

22.02.2024

Me oleme kõik lähemal kevadele!

Õhus on juba tunda kevadet ja me kõik ootame seda kannatamatult. Tellige kiiresti takso Bongo, saabume iga ilmaga, viime teid soojalt igasse punkti. Meie meeskond koosneb ju kogenud autojuhtidest. Kevadine õhk, suurepärane meeleolu ja mugavad sõidud Bongo Takso 15157 või 6615157.

Helistage meile ja me muudame teie päeva soojemaks! Naudi mugavust ja hubasust meie autodes, ilma aega raiskamata pikkade ootamiste peale. Teie Bongo Takso on alati lähedal, et teha teie päev veelgi võluvamaks.

Teame täpselt, mis bongo takson klientidele meeldib:
• auto saadavus ja kohaletoimetamine viivitamata,
• sõbralik professionalne autojuht,
• puhtus autos,
• ühtne tariif sõiduks,
• maksmine mugavatel viisidel: sularaha või kaart.

Meil on kõige ausam tariif, mis ei sõltu ilmast, liiklusest ega kalendripäevast. Usalda oma sõite meile ja naudi iga päev mugavust. Oleme siin, et muuta teie päev soojaks ja hubaseks, nagu sõprade kallistused!


 

14.02.2024

Valige ohutus, valige Bongo Takso

Kas plaanite reisi väikese lapsega? Paljud pered ühe või isegi kahe lapsega pöörduvad sageli meie poole palvega sõiduks lennujaama või raudteejaama ning meil on hea meel pakkuda sellist teenust. Meie väikeste reisijate turvalisus ja mugavus on meie peamine mure. Peaaegu kõik meie autojuhid on ise lapsevanemad, seega teavad nad hästi, et ohutus on meie peamine prioriteet ning vastutus beebide transportimisel muutub veelgi suuremaks.

Bongo Takso on varustatud lastekärude ja turvatoolidega laste erinevas vanuses ohututeks sõitudeks. Öelge lihtsalt dispetšerile telefoni teel, et reis toimub lapsega. Ei mingeid lisatasusid. Me hoolime teie ja teie laste turvalisusest! Telli Parim Takso teenus, hea hinnaga.

Kui te pole veel meiega, siis on parem uskuda ja proovida: 15157 või 6615157. Viime teid hoolikalt ja turvaliselt õigel ajal õigesse kohta. Usaldusväärne sõit tagab teile rahu ja mugavuse igas ilmatingimuses. Teeme iga reisi võimalikult mugavaks!


 

07.02.2024

Uus mugav tariif Bongo Takso’lt

Kallid sõbrad, pange tähele! Meil on teile suurepärane uudis! Oleme käivitanud uue mugava hinnakirja: ainult 2,55 eurot alustustasumise eest, 0,55 eurot iga kilomeetri ja 0,15 eurot ooteaja minuti eest. Minimaalne hind on 4,55 eurot, linnast välja sõites 0,75€/km.

Pole lisa koefitsenti olenemata kella ajast! Bongo TAKSO-l on 24/7 ühtne hind. Ärge muretsege takso kõrgema nõudluse tõttu võimaliku hinnatõusu pärast, lihtsalt nautige koos meiega võluvat talve. Kutsu Bongo Takso, ja me viime teid igal marsuudil ja ühtlase hinnaga, olenemata ilmast ja liiklusoludest.

Igas autos on võimalik maksta deebet kaardiga, krediit kaardiga, sula rahas, Apple pay, Google pay, Smart pay, läbi Bongo rakendus. Jäta meelde meie numbrid 15157 või 6615157 kui Bongo Takso, et alati ühenduses olla! Ärge oodake, kuni nõudlus rakenduses väheneb, helistage kohe!

Teie usaldusväärne sõber — Bongo Takso


 

31.01.2024

Õigel ajal – õiges kohas

Kaasaegne äri peaks olema mobiilne ja kõikjal esimene. Säästke Bongo abil oma aega ja raha! Kui otsite töösõitudeks usaldusväärset, kiiret ja turvalist taksoteenust, võtke meiega ühendust. «Bongo Takso Business» – on kõrge teenindustase ja tõhusus. Igal meie autol on liikluskindlustus ning inimeste ja pagasi kommertsveo luba.

Usaldage meid ja naudige igat hetke teel. Teie mugavus on meie mure. Auto «Bongo Takso» antakse Teie teenistusse õigeaegselt esindus- või firmareisiks, personali mobiilsuse suurendamiseks, meeskonnatööks ja väljasõitudeks, Teie ettevõtte töötajate töökohale või koju toimetamiseks.

Bongo Takso mugavad sedaanid ja mahukad mahtuniversaalid on tellimiseks saadaval. Alati saate ise oma marsruuti muuta, öeldes lihtsalt juhile, kuhu sõita. Töötame 24/7, et meie klientidel igal pool aega oleks ja reisidega rahule jääks. Teie eesmärgid ja plaanid täituvad nagu võlukepiga puudutatult. Firmatakso firmalt «Bongo Takso» — teie usaldusväärne sõber!

Tänu individuaalsetele lojaalsusprogrammidele on meie äriklientidel võimalus saada meie teenustelt täeindavaid allahindlusi. Ettevõtte taksoteenuse osutamise soovi saate saata e-posti teel: info@bongo.ee või telefonil: 53 44 1111. Võtke meiega ühendust ja saage võimalikult kiiresti oma ettevõtele kõige soodsamad pakkumised.

Nautige oma reise koos Bongo Taksoga!


 

23.01.2024

Meil on Teiega üks tee

Kui te sageli käite ärireisidel, teete palju ärireise või lihtsalt planeerite puhkust, usaldage Bongo Takso mugavaks kojusõiduks. Viime teid hoolikalt ja turvaliselt õigel ajal õigesse kohta. Ja ärge muretsege oma pagasi pärast, meie juhid aitavad teid!

Bongo Taksoga laheneb liikumise küsimus paari klõpsuga rakenduses või ühe kõnega dispetšerile: +372 555 999 52, +372 66 15157. Olenemata kellaajast on Bongo Takso alati teie teenistuses. Töötame 24/7, et meie klientidel igal pool aega oleks ja reisidega rahule jääks! Kirjutage lihtsalt meile e-posti aadressile bongotakso@gmail.com, märkige saabumise kuupäev, kellaaeg ja koht, ning meie juht tervitab teid, hoolitseb teie pagasi eest ja toimetab teid mugavalt sinna, kuhu soovite. Saadaval. Kvaliteetne.

Auto saab tellida teisele inimesele ja tasuda reisi eest. Seda saab teha järgmiselt:
1. Täpsustage dispetšerile isiku asukoht, s.t. kust seda võtta ja kuhu viia.
2. Valige oma reisile sobiv sõiduk ja makseviis. Kui valite lingitud pangakaardi, debiteeritakse selle maksumus reisi lõpus automaatselt.
3. Sisestage isiku nimi ja number. Dispetšer ütleb teile suhtluseks ooteaja ja juhi andmed.

Hoolitse enda või oma lähedaste eest, kes saabuvad autoga, lennukiga või laevaga! Tellige Bongo Takso transfeeri teenus. Kiire juurdesõit. Puhtus. Maksta saab kaardiga.

Parim valik – Teie Bongo Takso!


 

12.01.2024

Bongo Takso soovib Teile head nädalavahetust

Reede on käes… Reede – päev, kui tahaks, et õhtu saabuks võimalikult kiiresti. Kas mõtled juba, mida nädalavahetusel teha? Külmade ilmadega jaanuar jätkab meid talvise iluga rõõmustamist! Tuleks kiiresti kõik asjad lõpetada ja minna jalutama, nautima seda imelist lumist talve. Kutsu Bongo Takso numbril 15157 või 6615157 ja me sõidame sind hea meelega linna kõige kaunimatesse paikadesse.

Soovite õhtul minna linna? Kui plaanis on ilus kohting kohvikus või restoranis, liuväljal või linna tänavatel, helista Bongo Takso. Bongo Takso viib teid sinna, kuhu vaja, et saaksite muretult nädalavahetust nautida. Meil on kõik teie mugavuseks — alates hällidest ja laste turvatoolidest kuni teie kõrvaarstilise sõbra soojendava vastuvõtuni. Meie taksodes on alati soe, kuiv ja mugav. Teie mugavus on meie mure.

Tänane ilm on muinasjutuliselt kaunis! Riietume soojemalt, kutsuge Bongo Takso ja läheme jalutama. Bongo Takso viib sind kõikjale, ka linnast välja. Teeme teie talve mugavaks ja võluvaks. Helistage numbritel 15157 või 6615157, ja meil on hea meel teid soovitud kohta viia. Autojuhid toimetavad teid hoolikalt sihtkohta ja toovad teid ka tagasi. Töötame 24/7.

Soovime Teile Head nädalavahetust!

Meenutame, et Bongo Takso on sõbralik koduloomade suhtes, nii et ärge unustage oma lemmikloomi riietada ja ärge jätke neid koju!


 

06.01.2024

Kiirelt, mugavalt ja ilma lisastressita

Loodame, et teie pühad möödusid lõbusalt, rõõmsalt ja melu täis. Uus aasta on käes, ilutulestikud on vaibunud ja on jälle aeg naasta tavaliste argipäevade juurde. Sel jaanuarikuisel külmunud päeval alustades hommikut unistame soojusest ja kodusest mugavusest. Ära raiska hommikul närve ja jõudu auto jääst ja lumest puhastamiseks. Et edukalt jätkata igapäevaste muredega, usaldage Bongo Takso. Me oleme juba virgad ja valmis teid uude päeva tervitama.

Bongo Takso viib Teid ja teie sugulasi ükskõik kuhu: õppima, tööle, restorani või kaubanduskeskustesse. Meie autojuhid viivad teid vajalikku kohta, aitavad pagasi või suuremate ostudega. Me toimetame teid mugavalt igasse sihtkohta, sinna, kus teid armastatakse ja oodatakse. Riideid soojalt selga ja soojendage üksteist kallistustega. Helista Bongo Taksosse ja naudi kiiret ja mugavat reisi!

Tellige takso telefoni teel või läbi rakenduse.

Ilusat päeva!

Ja me tahame veel kord meelde tuletada, et meie puhul kehtib alati ühtne tariif, nii et teie sõit ei ole külmast hoolimata kallim kui tavaliselt. Vali Bongo Takso, kus alati kehtib ühtne hind, sõltumata ilmast või kalendripäevast!


 

1, 2