TELLI TAKSO
EE RU DE EN FI
EE RU DE EN FI

Auto rent

Ettevõte «Bongo Takso» pakub era- ja juriidilistele isikutele autode rentimist perioodiks 1 päev või kauem. Saate hõlpsasti valida auto mugavaks reisiks nii Tallinnas ja selle lähiümbruses, kui ka kogu Eestis. Lisakokkuleppe alusel aitame teha meie autoga Euroopa reisi.

Taksojuhtidele, kellel ei ole oma sõidukit, anname auto rentimiseks soodsatel tingimustel. Pärast meie lühikoolituse läbimist saate auto ja erivarustuse rentimiseks. Te ei pea selle eest eraldi tasuma – tasuge lihtsalt üür ja saate kohe alustada tööd klientidega.

Meie autoparki kuuluvad autod järgmistest kaubamärkidest: Lexus, Toyota, Renault, Hyundai 2010-2020. Kõik need on õigeaegselt hooldatud ja suurepärases tehnilises seisukorras. Igal meie autol on liikluskindlustus ning inimeste ja pagasi kommertsveo luba.

Tallinnas rendiauto taotlemiseks tuleb valida allolevast nimekirjast auto, täita vastav vorm ning esitada meile vaid üks dokument – juhiluba. Kui renditakse auto taksona töötamiseks, siis on vaja ka taksojuhi teeninduskaarti. Tunni jooksul peale avalduse laekumist ja üüri tasumist saate auto ajutiseks kasutamiseks.
Rõõmsaid reise!

1 päev           30€
2-3 päeva     27€
4-7 päeva     25€

+372 5353 1527
info@bongo.ee

«Bongo takso» dispetšerid abistavad teid meeleldi autorenti puudutavates küsimustes Tallinnas. Võtke meiega ühendust telefonil: +372 66 15157, +372 53 44 1111 või täitke vorm.

Juhime tähelepanu, et lepingu sõlmimisel on vajalik juriidiline aadress, vajadusel volikiri allkirjastamiseks, pass ja juhiluba. Juriidilise isiku puhul tuleb esitada ettevõtte andmed, vajadusel volikiri lepingu sõlmimiseks, lepingut sõlmima volitatud isiku id-kaart ja/või pass ja juhiluba. Taksojuhtidele võimalus rentida soodustingimustel, lisaks eelpool nimetatud dokumentidele esitada teenindajakaart.