TELLI TAKSO
EE RU DE EN FI
EE RU DE EN FI

Transfeer lennujaama, rongijaama, sadamasse

Bongo Takso aitab teil kiiresti, turvaliselt ja mugavalt lennujaamast, rongijaamast, Tallinna sadamast sihtkohta jõuda. Meie transfeerteenust kasutades saate laitmatu kvaliteediga ja sõbralikku teenindust. Tähelepanelik ja kogenud autojuht tuleb saabumispunktis nimesildiga vastu ning aitab pagasiga toimetada.

Mugavalt viiakse Teid autoga kohale ülekogu Eesti, hotell, korter, ja n.e. Sel ajal, kui naudite värskendavat jooki ja hingematvaid vaateid Tallinnale, saab meie autojuht läbiviia lihtsa ekskursiooni, tutvustades teile linna koos Tallinna suurepäraste vaatamisväärsustega. Oma reisikavaga turistidel Tallinnas aitame selle ellu äratada ning saada meeldivaid ja unustamatuid emotsioone.

Meie autopargis on suurepärases tehnilises korras premium autod. Parkimise eest eraldi maksma ei pea. Piisab ülekande eest fikseeritud tasu maksmisest. Ärikliendile tagame kõik raamatupidamiseks vajalikud dokumendid.

Saate tellida ka tagasi transporti. Viime teid Tallinna lennujaama, sadamasse, raudtee- või bussijaama. Meie auto saabub alati õigeaegselt. Kui plaanite reisi suure seltskonnaga või teil on suur pagas, ärge muretsege – me valime teile ruumika ja mugava sõiduki, näiteks minibuss.

Individuaalne transfeer broneerimiseks saatke teenuse osutamise soov e-posti teel: info@bongo.ee või helistage +372 555 999 52, +372 66 15157. Meie mobiilrakenduse «Bongo Takso» abil saate hõpsalt ja mugavalt broneerida transfeeri ette, isegi kui olete teel.

Head kliendid, soovitame teil esitada ülekandetellimus paar päeva või nädalat enne reisi. Pidage meeles, et meie auto jõuab kohale teie määratud ajal, seega arvestage oma aega hoolikalt, võttes arvesse reisi pikkusi ja võimalikke hilinemisi.