TELLI TAKSO
EE RU DE EN FI
EE RU DE EN FI

Ärikliendile

Ettevõtte Bongo Takso firmatakso paistab silma oma mõistliku hinna, kõrge teenindustaseme ja efektiivsuse poolest. Meil on oma autopark väga heas tehnilises korras. Meie juhid on viisakad ja täpsed, orienteeruvad kiiresti ka keerulistes liiklusolukordades.

Meiega korporatiivteenuse lepingu sõlminud organisatsioonidele kehtib Tallinnas ja kogu Eestis toimuvatele reisidele fikseeritud tariif. Auto «Bongo Takso» antakse Teie teenistusse õigeaegselt esindus- või firmareisiks, personali mobiilsuse suurendamiseks, meeskonnatööks ja väljasõitudeks, Teie ettevõtte töötajate töökohale või koju toimetamiseks.

Meiega pääsete hõlpsalt tähtsa kohtumise, äriläbirääkimiste või firmapidude toimumispaika ja lihtsalt teete tavalise tööreisi. Oleme alati valmis viima vajalikud dokumendid määratud aadressile või toimetama Teie ettevõtte partnerid ja külalised peale äriüritusi hotelli, korterisse. Teeme iga reisi võimalikult mugavaks ja kiireks.

Kui otsite töösõitudeks usaldusväärset, kiiret ja turvalist taksoteenust, võtke meiega ühendust. Nõustame teid hea meelega ja arutame teiega ettevõtlusele taksoteenuse osutamise lepingu tingimusi. Tänu individuaalsetele lojaalsusprogrammidele on meie äriklientidel võimalus saada meie teenustelt täeindavaid allahindlusi. Teie mugavuse huvides on võimalik tasuda ettevõtte takso eest pangaülekandega. See on mugav, et ei pea sularahas maksma. Lihtsam on ettevõtte kulusid kontrollida.

Takso tellimine «Bongo Business» organisatsioonidele töötab ööpäevaringselt. Võite julgelt usaldada meid ja ettevõtte juhtkonda ning töötajaid ja kolleege. Toome need mugavalt ja kiiresti kohale kõikjal Tallinnas ja Eestis. Anname kõik raamatupidamiseks vajalikud dokumendid.

Ettevõtte taksoteenuse osutamise soovi saate saata e-posti teel: info@bongo.ee või telefonil: 53 44 1111 või täites alloleva vormi. Ootame pikaajalist ja vastastikku kasulikku koostööd!