TELLI TAKSO
EE RU DE EN FI
EE RU DE EN FI

Takso ettetellimine

Takso «Bongo Takso» tuleb teie juurde õigel ajal. Eriti kui kasutate meie takso eelbroneerimisteenust. Takso ajutine tellimine on väga mugav, sest auto saabub kohale täpselt avalduses märgitud ajal.

Neile, kes hoolivad õigeaegsest kohalejõudmisest, kes on harjunud kõike planeerima ning hindavad oma aega, on ettetellimise eelised vaieldamatud. Saate olla alati kindlad, et jõuate õigeks ajaks tööle, samuti ei hiline mõnele tähtsamale sündmusele ja teie lapsed ei jää kooli kunagi hiljaks. Teil on aega lennuki või rongi jaoks – takso «Bongo Takso» viib teid täpselt arvutatud ajal lennujaama või raudteejaama.

Head kliendid, takso ettetellimusi võtamevastu minimaalselt üks tund enne sõidu algust ja maksimaalselt 24h ette. Takso jõuab teieni teie soovitud kellaajaks. Ettetellimuse esitamisel palun arvestage aega hoolikalt, teekonna pikkust ja võimalikke viivitusi liikluses. Ettetellimust ei ole võimalik esitada saabudes lennujaama, sadamasse, bussijaama ja raudteejaama. Saabudes palun helistage numbrile +372 66 15157.

Palun tellige meie takso Tallinnas reisi ajaks ette. Meie mobiilirakendus «Bongo Takso» aitab teil tellimust vormistada, isegi kui olete alles teel.

Takso tellimiseks teatud ajaks täitke allolev vorm või helistage meie dispetšerite telefonil: 15157, +372 66 15157 või +372 53 44 1111.

Lugupeetud kliendid!
Vääramatu jõu asjaolude ilmnemisel, ei saa Bongo Takso 100% garanteerida autode õigeaegset saabumist. Täname mõistliku suhtumisse eest.

Kahjuks e-mailid domeenidega mail.ru, list.ru, bk.ru blokeeritakse Eesti serverites ja Teie taotlus ei jõua meieni.    SularahaKaardigaLeping