TELLI TAKSO
EE RU DE EN FI
EE RU DE EN FI

Uudised

1, 2

20.12.2023

Häid Jõule! Head Uut aastat 2024!

Uue aastani on jäänud vaid mõni päev… Jõuludeni on jäänud vaid 5 päeva! Ja nüüd on oluline jõuda osta kingitusi, mitte unustades ühtegi lähedast inimest. Kutsu Bongo Takso, teeme teie jõuulueelse ostlemise lihtsaks ja muretuks!

Kaunistame kuusepuu ja varume mandariine. Kogume sooja seltskonda. Laadige end sisse muinasjutulise meeleolu, kallistage soojemalt ja pöörake tähelepanu oma lähedastele.

Soovitame täna puhkuse auks keskenduda asjadele, mis annavad õnnetunde. Ja see tähendab, et saate kohtuda sõpradega, jalutada meie linna lemmikkohtades või isegi osaleda pidulikel üritustel. Keegi kiirustab koju oma lähedaste juurde, kuuma tee ja pleedi alla hubasust leidma. Keegi suundub sõprade juurde pidutsema. Kas olete juba käinud jõulupuu juures? Ei? See tuleb kohe parandada! Tehke tegevuskava: kutsuge Bongo Takso telefoninumbril 15157 või 6615157, võtke kaasa hea tuju ja tulge Raekoja platsile!

Kallid sõbrad, tahame teile meelde tuletada, et Bongo Takso:
• viib mis tahes sihtkohta;
• viib teid ja teie ostud suure seltskonna jaoks;
• aitab auto rentimisel.

Kui lähete uusaastaööl linna või maale, ärge unustage tellida Bongo Takso. Kuidas teile idee meeldib? Buss või takso? Vastus on ilmne! Saate endale lubada puhkust ühis- või eratranspordist! Ja võite vabalt liikuda taksosse. Tellige Bongo Takso telefoni teel või läbi rakenduse. Ja me viime Teid igasse kohta turvaliselt, mugavalt ja õigeaegselt. Lubage meil kinkida teile pisut pühadetunnet. Sõprade või peo juurde sõitmiseks helista numbril 15157 või 6615157. Me oleme alati valmis teid viima mööda teie valitud teed.

Ärge istuge rooli, kui tähistate. Parem tellige takso meilt või kaine juhi teenus. Meie viime teid ja teie auto sihtpunkti! Ja mis on oluline-ühtse tariifi järgi! See säästab aega, raha ja kingib head meeleolu! Ärge oodake, kuni rakendustes nõudlus langeb, lihtsalt helistage Bongo Taksole!

Ning soovime Teile ja teie perele ilusaid pühi ja edukat uut aastat!

Aitäh, et olete meiega!

Lugupidamisega Teie Bongo Takso

Lihtsalt helistage Bongo Taksole


 

23.10.2023

Oktoober, külm, tuul?

Pole olemas halba ilma. Aga siiski… Sügise algusega süvenevad külmade ilmade tõttu kõik tervisehädad. Oleme koostanud mõned näpunäited, mis aitavad teil tervena püsida:
• Maga piisavalt.
• Söö hooajalisi köögivilju.
• Puhka rohkem.
• Pane soojemad riided selga.
• Saa positiivseid emotsioone.
• Ja ära alajahutu!

Minnes asjajamisele, ärge unustage vihmavari kaasa võtta! Kuid, kui kutsute Bongo Takso – kaob selle vajadus. Miks külmetada peatuses transporti oodates, kui saate soojas ja mugavusega sõita «Bongo» taksos? Tellige kiiresti takso: +372 66 15157, saabume iga ilmaga, viime teid soojalt igasse punkti.

Hoolitse oma tervise, mugavuse ja turvalisuse eest. Vihm ei takista kohtingut, tööd ega ostlemist! Bongo Takso aitab Teid igas olukorras ja iga ilmaga. Nautige mugavaid reise sõltumata ilmastikutingimustest.

Meie hoolime Sinu tervisest!
Teie Bongo Takso

takso Bongo


 

19.10.2023

Reisige koos Bongo Taksoga

Kas teil on palju vaba aega? Me teame, kuidas sellest maksimumi võtta! Tallinn on sügisel ilus, eriti, kui on võimalus jalutada mööda atmosfäärseid tänavaid. Kutsudes meie takso, saate nautida mugavat teed ükskõik millisele Tallinna tänavale. «Bongo» Taksoga väikese reisi tegemine on lihtne!

Oma reisikavaga turistidel Tallinnas aitame selle ellu äratada ning saada meeldivaid ja unustamatuid emotsioone. Sel ajal, kui naudite värskendavat jooki ja hingematvaid vaateid Tallinnale, saab meie autojuht läbiviia lihtsa ekskursiooni, tutvustades teile linna koos Tallinna suurepäraste vaatamisväärsustega. Seega, kui lähed Tallinnas jalutama, riietu soojemalt ja helista Bongo Takso. Iga ilmaga on Bongo Taksoga reisimine mugav, soe, kiire ja töökindel.

Telli takso operaatorilt 15157, +372 66 15157, mobiilirakendusest «Bongo Takso» või meie kodulehelt. Usaldage oma linnareise Bongo Taksole. Reisige mugavalt ja nautides teed. Meie juures on kogu liikumine Tallinnas kiire ja turvaline. Toimetame mugavalt ühe linna otsast, teise linna otsa.

Taksost «Bongo Takso» saab teie usaldusväärne teejuht!

Reisige koos Bongo Taksoga


 

12.10.2023

Kaardiga maksmine

Takso Bongo reiside eest tasuge kaardiga, et ei peaks vahetusraha otsima ja aega säästma. Ja ka — saa allahindlusi ja boonuseid. Selleks pead siduma kaardi meie rakenduses ja valima selle maksmiseks. Kaardiga maksmine on kiire, lihtne, mugav ja täpne.

Ja veel, kui registreerite pangakaardi veebilehel www.bongo.ee, saad sõitudelt allahindlust. Sõitke mugavalt, soojalt ja saage 20% allahindlust Bongo Takso sõitudelt.

Registreerige oma pangakaart meie süsteemis ja unustage sularaha ja probleemid juhilt saadava vahetusrahaga. Tellides takso, öelge palun meie dispetšerile, et soovite tasuda krediitkaardiga. Reisi lõpus debiteeritakse teie kaardilt piletihind, mida näete koos juhiga taksomeetril. Teeme iga reisi võimalikult mugavaks!

Lisainfo saamiseks helista: +372 6615157 või 15157. Bongo Takso tervitab kliente alati!

Saage allahindlust Bongo Takso sõitudelt


 

25.09.2023

Sügis on teie reiside jaoks ideaalne aeg

Veel jõuab puhata! Bongo Taksoga reisi tegemine on lihtne. Meie autojuhid toimetavad mugavalt igasse kohta. Kasutage Bongo Takso Transferi teenust ja tehke broneering. Tuleme Teile järgi kõikjalt linnast, ning viime kiiresti kõigi mugavustega: lennujaama, sadamasse, raudteejaama.

Ja kui on plaanis teha väike reis mööda Eestit või Euroopat, siis leiad meie pargist enda jaoks sobiva auto. Lõppude lõpuks on Eesti täis palju ilusaid kohti, linnu ja losse – on, kuhu minna. Mugava autoga viiakse teid hotelli,külalistemaja või kõikjale Eestis. Sel ajal, kui naudite Tallinna hingematvaid vaateid ja linnas liikumist, saab meie autojuht läbi viia lihtsa ekskursiooni, tutvustades teile linna koos suurepäraste vaatamisväärsustega.

Milline saab olema teie reis – otsustate ainult teie! Võid seista bussipeatuses ja oodata transporti või helistada takso Bongo lühinumbril 15157 ning säästa aega ja närve. Meie autode salongides säilitatakse reisijale mugav kliimakontroll. Bongo Takso aitab raskeid kohvreid või kotte vedada!

Kui Sinu plaanid sisaldavad reisimist, siis helista meile. Telli transfer numbritel: +372 6615157, 6615157 või 15157. Autojuhid toimetavad teid hoolikalt sihtkohta. Ja mis kõige tähtsam – õigeks ajaks!

Meeldivat reisi Bongo Takso ‘ga!

Bongo Taksoga reisi tegemine on lihtne


 

20.09.2023

Vaikne Bongo Takso juht

Kas olete kunagi mõelnud, miks enamik inimesi valib takso? Sõbrad, tundub, et me teame…
Takso on:
• Mugav tunne. Teeme iga reisi võimalikult mugavaks! Ja pealegi pole vaja parkimiskohta otsida ja ummikutes närvi minna.
• Säästa raha oma auto hoolduselt. Ei mingeid kütuse -, kindlustus-, remondi- ega hoolduskulusid.
• Suurtest pakenditest käed vabad. Võtame teid ja teie oste mis tahes koguses.
• Suurepärane võimalus neile, kes soovivad kauem magada. Meie ettetellimistakso on väga mugav.
• Turvalisus, täpsus ja mobiilsus.

Rahuliku õhkkonna austajatele saame pakkuda ka varianti – vaikne Bongo Takso juht. Ideaalne formaat neile, kes soovivad nautida vaikides aknast mõnusaid vaateid, kuulata muusikat või olla «üksi iseendaga». Taksot tellides öelge fraas- «Vaikne juht» ja operaator arvestab teie soovidega. See garanteerib – meie kogenud juhid tagavad teile mugava ja sujuva sõidu, ilma et see oleks liiga kallis.

Broneerige takso ette või helistage meile kohe. Telefonid suhtlemiseks: +372 6615157 või 15157. Autojuhid toimetavad teid hoolikalt sihtkohta ja toovad teid ka tagasi. Mugavalt ja turvaliselt.

Bongo Takso tervitab kliente alati!

Vaikne Bongo Takso juht


 

13.09.2023

Mugavalt ja turvaliselt

Lugupeetud kliendid! Tuletage meelde reisijate autoveo reegleid. Kõik reisijad ja juht peavad kinnitama turvavööd. Loomade vedamisel peab reisija jälgima, et nad ei kahjustaks teisi taksos viibijaid, ei määriks ega kahjustaks auto sisemust. Bongo Takso sõidud on seotud mugavuse ja ohutusega. Tellige Bongo Takso ja meie autojuhid hoolitsevad alati mugava juurde sõidu eest, aitavad pagasiga ja valivad parima marsruudi.

Ohutus on meile oluline. Igal meie autol on liikluskindlustus ning inimeste ja pagasi kommertsveo luba. Kõik sõidukid on õigeaegselt hooldatud ja väga heas tehnilises seisukorras.

Auto saab tellida teisele inimesele ja tasuda reisi eest. Seda saab teha järgmiselt:
1. Täpsustage dispetšerile isiku asukoht, s.t. kust seda võtta ja kuhu viia.
2. Valige oma reisile sobiv sõiduk ja makseviis. Kui valite lingitud pangakaardi, debiteeritakse selle maksumus reisi lõpus automaatselt.
3. Sisestage isiku nimi ja number. Dispetšer ütleb teile suhtluseks ooteaja ja juhi andmed.

Seega, kui Sinu plaanides on reisid ka kõige lähedasematele, siis helista meile. Usaldage Bongo Takso teie lapse kooliteekond. Telli takso läbi äpi või helista +372 6615157 või 15157. Sõidutame teid mugavalt ja turvaliselt igale poole.

Olenemata kellaajast on Bongo Takso alati teie teenistuses!

Usaldage Bongo Takso teie lapse kooliteekond


 

06.09.2023

Kas vajate teel abi?

Meist sõltumatu asi teel võib juhtuda igaühega! Igal juhul, ükskõik kuidas läheb, viib Bongo Takso teid kõikjale ja igal ajal. Bongo Takso pakub sõidukite evakueerimise teenust rikke või õnnetuse korral, tehnilist abi maanteel, aga ka kohest takso toimetamist rikke või õnnetuse kohale.

Kutsuge Bongo Takso! Meie aitame! Oleme avatud 24/7. Teenust saab tellida helistades +372 5802 4621. Auto evakueerimise maksumus Tallinnas on alates 50 eurost.

Hoidke end ja oma lähedasi!

Kutsuge Bongo Takso


 

24.08.2023

Meie mobiilirakendus

Kas plaanite nädalavahetusel restoranis või klubis mõnusalt aega veeta või võib-olla peol? Helista Bongo Takso. Kui plaanis on ilus kohting kohvikus või linna tänavatel — helista Bongo Takso. Ja kui on vaja äriasju ajada või pakid supermarketist tuua, siis helista Bongo Takso! Väljasõit suure seltskonnaga piknikule, igapäevased tööreisid, kiireloomuline ärikohtumine, Tallinna ringreis või firmaüritus — see kõik on Bongo Takso!

Teekonda planeerides tellige Bongo Takso. See garanteerib, et jõuate mis tahes sihtkohta probleemideta! Iga reis Bongo Taksoga on mugav, olenemata ilmast ja kellaajast.

Meie mobiilirakendus «Bongo Takso» aitab teil tellimust vormistada, jälgida takso liikumist kaardil, salvestada lemmikmarsruute ja sooritada veebimakset. Telli takso läbi äpi! Igal ajal ja kohas: linna või linnast välja, parki või järve äärde, kaubanduskeskusesse või turule, tänavapidudele või klubipidudele, isegi kui olete teel.

Tellige Bongo Takso ja meie autojuhid valivad parima marsruudi, viivad teid vajalikku kohta, aitavad pagasi või suuremate ostudega, korraldavad transfeeri lennujaama või sadamasse. Meie mobiilrakenduse Bongo Takso abil saate hõpsalt ja mugavalt broneerida transfeeri ette. No kui internetiühendus katkes helista dispetšeri kaudu takso: +372 6615157 või 15157.

Meie takso hoolitseb teie mugava sõidu eest! Turvalisus, täpsus ja mobiilsus. Ja mis kõige tähtsam — õigeks ajaks!

Rõõmsaid reise!

Iga reis Bongo Taksoga on mugav


 

21.08.2023

Tantsuparadiis – special White Party!

Reedel 8. Septembril takso Bongo esitleb ning «Music Factory» kutsub salapärasesse klubisse «Vatican» (Pärnu mnt 3, Tallinn) linna oodatuimale üritusele: «Tantsuparadiis – special White Party»! Pidu kahel korrusel, kahel laval ja kahel tantsupõrandal!

Suure uuendusena esmakordselt peo ajaloos 2 erinevat muusikastiili: House muusika laval nii Ibizal kui Londoni klubides tuntud Eesti popim nais DJ: Janika Tenn ja vene muusika laval meie residendid: DJ Bell ja DJ Peterson.

Erilise üllatuse teeb eksootiliste pillidega elektroonilise rocki muusika ja UV-aktiivse enneolematu lavashowga «Don Ulvik» bänd!

NB! Pidutse eriti suurejooneliselt ja mugavalt VIP-lauas! VIP-laudade broneerimine tel (+372) 50 24262 või gert@musicfactory.ee.

Sõbrad, selleks, et teil oleks hilisõhtul koju naasmine mugavam, telli takso läbi äpi või helista +372 66 15157 või 15157. Viib Bongo Takso teid kõikjale ja igal ajal. Töötame 24/7.

Soovime teile sooje kallistusi ja eredaid sündmusi elus Bongo Taksoga!

Bongo takso


 

14.08.2023

Vajad transferi — me aitame!

Kallid sõbrad, kas vajate transfeeri lennujaama, sadamasse või rongijaama? Me mõtleme teie eest! Meie ilus auto saabub kokkulepitud ajal, juht aitab pagasiga ja Sulle pakutakse jahutavat vett (gaasiga / ilma gaasita). Autod on varustatud kliimaseadmega ning juht seab temperatuuri vastavalt Sinu soovile.

Tuleme Teile järgi kõikjalt linnast, ning viime kiiresti kõigi mugavustega: lennujaama, sadamasse, raudteejaama. Muide, Bongo Takso on saadaval ettetellimiseks. Bongo Taksos saab ettetellida kindlaks kuupäevaks ja kellaajaks. Ja suurele ettevõttele — ruumikas mahtuniversaal.

Individuaalne transfeer broneerimiseks helistage +372 555 999 52, +372 66 15157. Pakume ka transfeeriteenust eelneval kokkuleppel meili teel. Saatke teenuse osutamise soov e-posti teel: info@bongo.ee.

Töötame teie heaks 24/7.

Ja teie transfeer olgu meie juures mugav ja turvaline!

Bongo Takso on saadaval ettetellimiseks


 

31.07.2023

Auto rentimine on lihtne!

Vajad rendi autot? Meie aitame! Bongo Takso pakub autode rentimist kuni 1 päev. Autot saab valida mugavateks reisideks nii Tallinnas ja selle lähiümbruses kui ka üle Eesti.

Meie autoparki kuuluvad autod järgmistest kaubamärkidest: Lexus, Toyota, Renault, Hyundai 2010-2020. Kõik sõidukid on õigeaegselt hooldatud ja väga heas tehnilises seisukorras. Meie autod on varustatud kliimaseadmega. Igal meie autol on liikluskindlustus ning inimeste ja pagasi kommertsveo luba.

Tunni jooksul peale avalduse laekumist ja üüri tasumist saate auto ajutiseks kasutamiseks. Seetõttu olgu meie numbrid +372 5353 1527 (auto rent), +372 66 15157 ja +372 53 44 1111 teie märkmikus.

Teeme iga reisi võimalikult mugavaks!

Teie Bongo Takso

Bongo Takso pakub autode rentimist kuni 1 päev


 

26.07.2023

Kuidas jõuda õigel ajal tööle või kohtumistele

Eksperdid on välja arvutanud, et raiskame 4,5 aastat oma elust tööle minnes. Kujutage ette, peaaegu 5 aastat raiskate transpordi ootamisele. Kuid me leidsime lahenduse: taksoga sõites saab aega oluliselt lühendada.

Meie tähelepanekute kohaselt on argipäevadel peamised takso kutsumise tipptunnid: kella 7:00 kuni 9:00 ja kella 17:00 kuni 19:00. Sel ajal enamik meist alustab või lõpetab tööpäeva. Et neist mitte ilma jääda, kasutage takso ettetellimist. Iga töönädal võib olla lihtne, kui jõuad igale poole!

Selleks, et teha kõike mitte ainult ühel päeval, vaid iga päev, helistage Bongo Takso nr +372 6615157 või 15157. Kasutage meie takso ettetellimisteenust ja meie auto viib teid viivitamata igasse kohta. Tööl või tähtsal üritusel määratud ajal – jõuad õigeks ajaks. Igapäevased tööreisid, kiireloomuline ärikohtumine või firmaüritus – iga reis Bongo Taksoga on mugav, olenemata ilmast ja kellaajast.

Teekonda planeerides tellige takso: «Bongo Takso». Ning, kui vajad autot rentimiseks, siis on ka selleks lahendus olemas. Helista: +372 6615157 või 15157. Auto jõuab täpselt tellimusel märgitud ajaks.

Tähelepanu: kellajalise taksotellimis teenusel lisandub 1€ sõidu alustamis tasule. Takso on võimalik tellida vähemalt 1 tund enne reisi ja maksimaalselt 24 tundi. Auto tarnitakse täpselt tellimusel märgitud ajaks.

Las kõik asjad ja sündmused läheks hästi. Rõõmsaid reise!

Helistage Bongo Takso


 

22.07.2023

Mugavad reisid linnast välja või maale koos Bongo Taksoga

Küll on tore veeta nädalavahetus linnast väljas! Tellige Bongo Takso ja meie autojuhid hoolitsevad alati mugava juurde sõidu eest, aitavad pagasiga ja valivad parima marsruudi. Igal meie autol on liikluskindlustus ning inimeste ja pagasi kommertsveo luba. Viime teid mugavalt igasse kohta. Ja mis kõige tähtsam – õigeks ajaks!

Ja kui teil on vaja koguneda suure seltskonnaga, siis meie mahtuniversaalid mahutavad kuni 8 inimest. Mugavad mahtuniversaalid suurtele gruppidele: piknikule head-paremat täispakettidega; Tallinna ringreisile; transfeer lennujaama või sadamasse või peole. Telli mahukad mahtuniversaalid reisimiseks äpist või helistades +372 6615157 või 15157. Bongo Takso autojuhid viivad teid kõikjale!

Kõik sõidukid on õigeaegselt hooldatud ja väga heas tehnilises seisukorras. Meie autod on varustatud kliimaseadmega ning juht seab temperatuuri vastavalt Sinu soovile.

Tuletame meelde, et Bongo Takso saate tellida endale mugaval viisil: telefoni teel +372 6615157 või 15157, veebilehel https://bongo.ee ja iOS-i ja Androidi rakenduses. Bongo Takso on saadaval ettetellimiseks. Bongo Takso broneerimisteenuses saad valida 8-kohalise mahtuniversaali (7 kohta + 1 juht).

Soovime teile päikeselist tuju, sooje kallistusi, eredaid sündmusi elus ja väljasõite Bongo Taksoga!

Mugavad reisid linnast välja või maale koos Bongo Taksoga


 

14.07.2023

Helistage Bongo Takso!

Selleks, et teil oleks mugav linnas liikuda, helistage Bongo Takso! Viime teid kiiresti ja mugavalt igasse kohta, ka linnast välja! Väljasõit piknikule Bongo Taksoga on mugav, olenemata ilmast ja kellaajast. Autojuhid toimetavad teid hoolikalt sihtkohta ja toovad teid ka tagasi! Töötame 24/7.

Bongo Taksole saab minna koos oma armastatud lemmikloomaga. Autot tellides öelge kindlasti operaatorile, kellega reisi plaanite. Teenus töötab ilma lisatasuta.

Lugupeetud kliendid! Loomade vedamisel peab reisija jälgima, et nad ei kahjustaks teisi taksos viibijaid, ei määriks ega kahjustaks auto sisemust.

Valides oma sõitudeks Bongo Takso autod, ei pea te kulutama aega parkimise otsimisele või ühistranspordi ootamisele. Rõõmsaid reise soovides!

Telli takso läbi äpi või helista +372 6615157 või 15157.

Nautige oma reise koos Bongo Taksoga!

Valides oma sõitudeks Bongo Takso autod


 

05.07.2023

Peaasi, et ei satuks paanikasse!

Helistage Bongo Taksole kiirete reiside tegemiseks mis tahes ettevõttes, et teil oleks igal pool aega. Autojuhid toimetavad teid hoolikalt sihtkohta ja toovad teid ka tagasi! Las kõik õnnestub!

Kui unustasite ootamatult mõne asja Bongo Takso autosse, helistage julgelt meie operaatorile. Palun esitage andmed, sõiduaeg ja auto mark. Meie töötajad aitavad teil puuduva eseme leida.

Telefonid suhtlemiseks: +372 6615157 või 15157. Töötame 24/7.

Takso Bongo – ainult hea tuju ja meeldivad emotsioonid!

PS: Kellele meeldib täielikult lõõgastuda, kuid samas mitte kuhugi hiljaks jääda, kasutage meie takso ettetellimisteenust.

Helistage Bongo Taksole kiirete reiside tegemiseks mis tahes ettevõttes


 

22.05.2023

Unustamatu reisielamus Bongo taksoga!

«Bongo takso» — on Eesti taksofirma, mis pakub reisijatele laias valikus mugavaid teenuseid. Ettevõte on uhke oma kõrgete teenindusstandardite üle ning püüab pakkuda oma klientidele maksimaalset heaolu ja mugavust.

«Bongo takso» üks peamisi eeliseid on maksevõimaluste mitmekesisus. Reisi eest saab tasuda sularahas, pangakaardiga otse autos, siduda oma mis tahes pangakaart meie süsteemiga läbi veebilehe https://bongo.ee/lisage-kaart-takso/ ja te ei pea muretsema maksmise pärast, see toimub automaatselt. See teenus võimaldab säästa aega iga kord, kui tellite takso.

Ettevõte pakub ka paindlikku kellaajalise tellimissüsteemi. See tähendab, et saate oma reisi ette planeerida, määrates kuupäeva ja kellaaja, millal sõidukit vajate. See on eriti mugav, kui teil on olulised kohtumised või regulaarsed ärireisid.

Veel üheks «Bongo takso» eeliseks on ka võimalus tellida transfeer teise linna. Kui teil on vaja jõuda mõnda teise Eesti linna, saate hõlpsalt tellida auto soovitud asukohta viimiseks. See on mugav ja usaldusväärne, eriti kui teil on ajakava või olulised ärikohtumised.

«Bongo takso» hindab igat klienti ja püüab pakkuda kvaliteetset teenust. Alates erinevatest tasumis viisidest, kellaajalise tellimuse võimalusest ja transfeeri tellimisest teise linna. Anname endast parima, et rahuldada oma klientide vajadusi.

Bongo takso pakub ka meie püsiklientidele allahindlussüsteeme. Virtuaalne kliendikaart valmistatakse väga lihtsalt: kas läbi meie veebilehe https://bongo.ee/pusikliendile/ või helistades meie dispetšerile ühel tellimisnumbritest 15157, +372 6615157, +372 6115115, +372 53441111.

Tellides takso dispetšeri kaudu numbritel 15157, +372 6615157, +372 6115115 või +372 53441111, kehtib iga 5nda reisi puhul allahindlus sõidu alustamis tasu (-2,25€) näol. Sõidu lõpparvelt arvestatakse maha summa 2,25€ ja maksad vaid läbitud kilomeetrite eest 0,55€/km. Neid allahindlusi saate koguda oma klientide arvelt, kellele tellite takso ja sõidate nendega ise. Saate kasutada nii palju kogunenud allahindlusi, kui soovite, ühest kuni kõigini korraga.

Võite loota «Bongo takso» usaldusväärsele, turvalisele ja mugavale sõidule igal ajal ja igal pool. Palun võtke meiega küsimuste korral ühendust või kui soovite omale sõiduks taksot broneerida. Oleme alati teie käsutuses. Oleme valmis teid viima kõikjale Eestis. Lubage endale unustamatu reisielamus Bongo taksoga!

Võite loota Bongo takso usaldusväärsele


 

14.05.2023

Emadepäev!

Kallid emad!

Õnnitleme südamest kõiki, kes seda uhket tiitlit kannavad!
Ema on iga inimese elus esimene ja kõige tähtsam sõna.
Soovime Teile kaunist emadepäeva ning südantsoojendavat armastust igal päeval!
Olgu teie südamed täidetud armastusega ja teie silmad säravad õnnest.

Bongo Takso

takso


 

11.05.2023

Lasteiste

Taaskord tuletame meelde liiklusreegleid: kõik reisijad ja juht peavad kinnitama turvavööd. Klientide turvalisus on meie prioriteet! Aga kui me räägime kõige väiksematest reisijatest, siis muutub vastutus veelgi suuremaks. Meie väikestele reisijatele pakume alati tasuta turvatooli. Küsi selle kohta lihtsalt dispetšerilt eelnevalt.

Telli takso läbi äpi või helista +372 6615157 või 15157. Töötame 24/7. Bongo Takso pakub Sinu soovil iga lapsega reisil kaasa kõrgenduse või turvahälli kuni 16 kg. Teil tuleb lihtsalt mobiilirakenduse lisavalikutes täpsustada «Lasteiste» või teavitada dispetšerit telefonil +372 6615157 või 15157.

Sõidutame teid mugavalt ja turvaliselt igale poole. Soovime teile päikeselist tuju, sooje kallistusi, eredaid sündmusi elus ja väljasõite Bongo Taksoga!

Bongo takso


 

22.03.2023

Taksojuhi päev

22. märts on rahvusvaheline taksojuhi päev. Õnnitleme kõiki taksojuhte tööpüha puhul! Taksojuhiks olemine on raske töö ja suur vastutus. Täname kõiki meie «Bongo Takso» töötajaid kvaliteetse töö eest. Ja kõiki reisijaid meid valimast!

Telli takso läbi äpi «Bongo Takso» või helista +3726615157. Ja me tuleme. Viime teid kiiresti ja mugavalt igasse kohta! Mobiilirakendus «Bongo Takso» aitab teil jälgida takso liikumist kaardil, salvestada lemmikmarsruute ja sooritada veebimakset. Teeme iga reisi võimalikult mugavaks!

No kui internetiühendus katkes helista dispetšeri kaudu takso: 15157. «Bongo Takso» viib teid igasse kohta, kuhu vajate!

Telli takso läbi äpi Bongo Takso


 

12.03.2023

Registreeri end autojuhiks

Alates 01.01.2023 peab kõigil juhtidel olema FIE või OÜ või LHV ettevõtluskonto. Meie juriidiline osakond aitab autojuhtidel taksotööks valmistuda! Pole midagi keerulist, peaks olema ainult soov.

Registreeri end autojuhiks! Alustage teenimist juba täna. Te ise valite sobiva aja töötamiseks. Sissetulek alates 400 kuni 900 eurot nädalas. Need on statistilised andmed ja sõltub täitsa Teie tahtest ,kas teete tellimusi alates 5 kuni 10tundi, 5-6päeva nädalas.

Pakume autojuhile mitmeid töövõimalusi. Tööd oma autoga! Tööd rendiautoga! Esitame kõik kulude ja üüri arved.

Oleme Forus Taxi partnerid. Vahendame juhtidele tellimusi!

Info E-R kell 10:00-20:00 tel. +37253531527; e-mail info@bongo.ee.

Bongo takso - registreeri end autojuhiks


1, 2